Odpust w naszej parafii

Odpust w naszej parafii

Patronem naszego kościoła parafialnego jest św. Franciszek z Asyżu. W dniu jego święta była sprawowana uroczysta Eucharystia przez o Firasa Loutfi, o Edwara Tamer i o Bassama Zaza. Uczestniczyło w niej wielu chrześcijan z Aleppo i grupy parafialne. Podczas swojego kazania o Firas mówił o życiu duchowym świętego Franciszka, o naszej łączności z braćmi franciszkanami na całym świecie, a zwłaszcza z Ojcem św. Franciszkiem, o Francesco Pattonem, Kustoszem Ziemi Świętej, naszym biskupem George Abou Khazen i proboszczem naszej parafii o Ibrahimem Al Sabbagh, który był w podróży.

Na koniec nasz zespół skautów wykonał utwór muzyczny. Najserdeczniejsze życzenia wszystkim żyjącym duchowością franciszkańską, gdziekolwiek się znajdują.

 

2021-01-28T11:37:02+02:00 5 października, 2018|Msze święte, Wiadomości parafialne|0 komentarzy

Leave a Reply