Odpust w naszej parafii

Odpust w naszej parafii

Patronem naszego kościoła parafialnego jest św Franciszek z Asyżu. W dniu jego święta uroczysta Eucharystia była sprawowana przez o Firasa Loutfi, o Edwara Tamer i o Bassama Zaza . Uczestniczyło w niej wielu chrześcian z Aleppo i grupy parafialne. Podczas swojego kazania o Firas mówił o życiu duchowym świętego Franciszka, o naszej łączności  z braćmi franciszkanami na całym świecie, a zwłaszcza z Ojcem św Franciszkiem, o Francesco Patton, Kustoszem Ziemi Świętej, naszym biskupem George Abou Khazen i proboszczem naszej parafii o Ibrahimem Al Sabbagh, który był w podróży.

Na koniec nasz zespół muzyczny skautów wykonał utwór muzyczny. Najserdeczniejsze życzenia wszystkim żyjącym duchowością franciszkańską, gdziekolwiek się znajdują.

2018-11-03T13:09:09+02:00 Październik 5th, 2018|Msze święte, Wiadomości parafialne|0 komentarzy

Dodaj komentarz