Dzień otwarty dla grup posługujących w naszej parafii 7-3-2019

//Dzień otwarty dla grup posługujących w naszej parafii 7-3-2019

Dzień otwarty dla grup posługujących w naszej parafii 7-3-2019

„W imię Chrystusa prosimy: pojednajcie się z Bogiem!” W swoim liście do Koryntian święty Paweł zakończył tym zdaniem i aby odpowiedzieć na jego apel; katecheci, skauci i inne grupy spotkali się w czwartek 5 Marzec 2019. Po Mszy Świętej i Nieszporach, o Ibrahim Al Sabagh wygłosił konferencję na temat wezwania nawrócenia w okresu wielkiego postu czyli że powinniśmy żyć, robiąc dobre uczynki, a nie tylko mówiąc. Jesteśmy wezwani by poprawić naszą relację z Bogiem i bliskimi. To nasze nawrócenie może nastąpić tylko dzięki pomocy Ducha Świętego. Po prelekcji wszyscy uczestnicy dzielili się na ten temat w małych grupach . Następnie zakończyliśmy spotkanie wspólną agapą – obiadem  dla wszystkich obecnych w bratersko-siostrzanej atmosferze. Specjalne podziękowania dla wszystkich, którzy pracowali i przygotowali to spotkanie.

2019-03-20T16:01:13+03:00 Marzec 9th, 2019|Wiadomości parafialne|0 komentarzy

Dodaj komentarz