Swięto św. Józefa w naszej parafii

/, Wiadomości parafialne/Swięto św. Józefa w naszej parafii

Swięto św. Józefa w naszej parafii

Wtorek 20-3-2019 w naszej parafii świętowaliśmy św. Józefa uroczystą Eucharystią, której przewodniczył ojciec Ibrahim Alsabbagh i ojciec Piere Jaboulian. św. Józef jest  uważany za obrońcę rodziny z Nazaretu i wszystkich innych rodzin chrześcijańskich.

o. Ibrahim przywitał wszystkich, którzy przybyli, aby wziąć udział we Mszy św. Kościół uważa dzień św. Józefa za bardzo cenny i jedno z najważniejszych świąt religijnych w Kościele. Swięto to jest w środku Wielkiego Postu, czasu, w którym wyznajemy nasze grzechy i prosimy o przebaczenie.

Również o. Ibrahim przywitał siostry za Zgromadzenia św. Józefa i ich personel medyczny, który pracuje w szpitalu św. Ludwika, a także powitał wszystkich, którzy mają na imię Józef.

Bóg mówi: Józefie nie bój się, Bóg wybrał dla twojego życia bardzo szczególny projekt, ale przyjęcie go zmienia całe twoje życie, a to oznacza wierne trwanie w obecności Boga dopóki nie spełni swojej woli w każdym momencie twojego życia ludzkiego.

Prosimy o wstawiennictwo św. Józefa za nami wszystkimi, a zwłaszcza za siostrami ze szpitala „Fricho”, które są dzisiaj z nami. Jesteśmy złączeni ze wszystkimi siostrami i braćmi, którzy dzisiaj obchodzą swoje imieniny.

Nasze siostry ze Zgromadzenia św. Józefa, wiedziały, jak powiedzieć Bogu „tak” i dały nam przykład uczynków według wiary. Wszyscy dobrze je znamy, widzimy, że pracują bardzo ciężko i bez przerwy w czasie kryzysu i pokoju, czasami słowami nie można opisać rzeczywistości, ale te siostry są naprawdę kobietami takimi jak św. Józef i Maria. Na koniec było zdjęcie pamiątkowe, a potem błogosławieństwa.

2019-03-27T22:29:17+02:00 Marzec 20th, 2019|Msze święte, Wiadomości parafialne|0 komentarzy

Dodaj komentarz