Dzień Matki w naszej parafii

Dzień Matki w naszej parafii

Ponieważ mama jest najpiękniejszym darem, jaki dał nam Bóg i największym skarbem w naszym życiu, ponieważ jest matką, siostrą, żoną i partnerem na każdym etapie naszego życia, nasza parafia uhonorowała ją organizując liczne uroczystości. Podczas lekcji religii rozdaliśmy piękne kwiaty wszystkim dzieciom, a one dały je swoim mamom.  Panie należące do sodalicji św. Antoniego spotkały się na wspólnym śniadaniu. Oczywiście nasi skauci także uhonorowali matki, tańcąc i śpiewając podczas kolacji przygotowanej specjalnie dla nich. W piątek 22.3.2019 matki brały udział w Drodze Krzyżowej, a po Mszy św. Ojciec Ibrahim wręczył prezenty każdej matce w naszej parafii. Radosnego Dnia! Niech Matka Boża zawsze was błogosławi.

2019-04-06T11:07:22+03:00 Kwiecień 5th, 2019|Inne formy duszpasterskie|0 komentarzy

Dodaj komentarz