Dzień Matki w naszej parafii

Dzień Matki w naszej parafii

Mama jest najpiękniejszym darem, jaki dał nam Bóg i największym skarbem w naszym życiu. Pełni ona wszechstronną funkcję w rodzinie i świecie i jest niezastąpiona.

Nasza parafia uczciła Dzień Matki poprzez organizuję licznych uroczystości. Podczas lekcji religii rozdaliśmy piękne kwiaty wszystkim dzieciom, a one dały je swoim mamom.  Panie należące do sodalicji św. Antoniego spotkały się na wspólnym śniadaniu. Oczywiście nasi skauci także uhonorowali mamy, tańcząc i śpiewając podczas kolacji przygotowanej specjalnie dla nich.

W piątek 22.3.2019, w naszej parafii,  mamy brały udział w Drodze Krzyżowej, a po Mszy św. Ojciec Ibrahim wręczył prezenty każdej z nich. Radosnego Dnia! Niech Matka Boża zawsze was błogosławi.

2021-01-26T11:30:22+02:00 5 kwietnia, 2019|Inne formy duszpasterskie|0 komentarzy

Leave a Reply