Uroczystość Pierwszej Komunii w naszej parafii

///Uroczystość Pierwszej Komunii w naszej parafii

Uroczystość Pierwszej Komunii w naszej parafii

Jednym z najpiękniejszych i najradośniejszych wydarzeń w naszym kościele było udzielenie sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.  Czternaścioro  dzieci z naszej parafii przyjęło po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca. Swoją wielką radość wyrazili mówiąc: Czuliśmy się w niebie przyjmując Pana Jezusa do naszego serca, jednocząc się z Jego Ciałem i Krwią.
Radość dzieci przeżywaliśmy wspólnie z ich rodzicami i wszystkimi osobami, których ta uroczystość zgromadziła w naszym kościele parafialnym.
Liturgii przewodniczył o. Ibrahim Alsabagh i wspólkoncelebrował o. Yosef. Natomiast nasz chór dziecięcy upiększył liturgię śpiewami.  Uroczystość została zakończona pamiątkowym zdjęciem oraz małym poczęstunkiem dla dzieci i rodziców w ogrodzie klasztornym . Nie zabrakło oczywiście wielu pięknych życzeń i radości z pierwszego spotkania z Chrystusem w Komunii Świętej.
Gratulujemy Rodzicom i Dzieciom, które tego dnia po raz pierwszy przyjęły Pana Jezusa do swoich serc i życzymy wielu łask Bożych oraz daru wierności Panu Jezusowi na każdy dzień życia.

2020-07-06T14:21:22+03:00 6 lipca, 2020|Pierwsza Komunia|0 komentarzy

Leave a Reply