Gratulacje!

Gratulacje!

Ojciec Ibrahim Alsabagh z radością i dumą przyjął w naszej parafii dwóch uczniów, którzy wyróżnili się w arytmetyce umysłowej, Adele Haffar i Emil Behna, wraz z ich rodzinami oraz w obecności nauczycielki programu arytmetyki umysłowej w naszej parafii, pani Mirna Haddad Moubayed, a także pani Rola Mestreih – odpowiedzialna za Franciszkańskie Centrum  w parafii.

Na spotkaniu uczestnicy podziękowali za włożony wysiłek w centrum, który doprowadził do ​​wysokich osiągnięć uczniów.

Z kolei ojciec Ibrahim  pogratulował uczniom i ich rodzinom. Wyraził swoją radość z talentów, którymi Pan obdarzył ich dzieci. Potwierdził również swoje poparcie dla wszelkich wysiłków na rzecz edukacji dzieci, następnie wręczył dzieciom i ich nauczycielce symboliczne pamiątki.

Warto wspomnieć, że dwa lata temu rozpoczęliśmy program arytmetyki mentalnej dla naszych dzieci w w czasie półkolonii letnich. Każde dziecko uczestniczyło w czterech cyklach aż do ukończenia wszystkich etapów.

Największe zasługi i podziękowania należą się Panu, a także wszystkim odpowiedzialnym za ten program, który przyczyniaja się do rozwoju zdolności umysłowych dziecka.

Gratulacje dla ucznia Emile Behna za jego osiągnięcia na poziomie krajowym i dla uczennicy Adele Haffar za zakwalifikowanie się do konkursu międzynarodowego.

2021-01-22T15:11:23+02:00 6 grudnia, 2020|Wiadomości parafialne|0 komentarzy

Leave a Reply