Inicjatywa naszej parafii

//Inicjatywa naszej parafii

Inicjatywa naszej parafii

„Byłem nagi, a przyodzialiście Mnie”… Oto jedno ze zdań Jezusa, na podstawie których będzie sądził ludzi w sądzie ostatecznym (por. Mt 25,31 – 46). Przyodzianie nagich, uśmiech dziecka, to najpiękniejsze znaki Bożego Narodzenia, ponieważ jest przejawem miłości, czułości i opatrzności naszego Ojca Niebieskiego. Jest to inicjatywa parafii św. Franciszka dystrybucja naszym dzieciom ciepłej odzieży na zimę, która została przeprowadzona w tych dniach.

Dziękujemy Panu, że wciąż zaskakuje nas swoją miłością i opatrznością.

Dziękujemy także naszym dobroczyńcom, koordynatorom i wolontariuszom, „czułej dłoni Pana”, który uosabia Jego miłość w życiu naszych dzieci. Radosnych Świąt!

2020-12-17T10:54:24+02:00 17 grudnia, 2020|Uncategorized|0 komentarzy

Leave a Reply