w naszej parafii przeżywaliśmy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej

//w naszej parafii przeżywaliśmy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej

w naszej parafii przeżywaliśmy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej

W niedzielę, 18 kwietnia w naszej parafii przeżywaliśmy piękną uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Do stołu eucharystycznego po raz pierwszy przystąpiło 35 dzieci. Weszły do kościoła na spotkanie z Jezusem w otoczeniu swoich katechetów i celebransów.  Przepełniała ich dziecięca radość, gdyż to był ich pierwszy osobisty krok na drodze wiary. Eucharystii przewodniczył o. Ibrahim w koncelebrze z o. Imad i o. Samhar. W procesji z darami, dzieci pierwszokomunijne ofiarowały Bogu nasze ukochane i pełne cierpienia, miasto Aleppo .

Na zakończenie uroczystości odbyły się pamiątkowe zdjęcia, a następnie śniadanie dla dzieci w ogrodzie klasztornym.

Obejmujmy te dzieci naszą modlitwą, by ten piękny dzień w ich życiu, zaowocował jeszcze większym umiłowaniem Pana Jezusa i pragnieniem przyjmowania Go jak najczęściej.

2021-05-11T12:27:27+03:00 20 kwietnia, 2021|Msze święte|0 komentarzy

Leave a Reply