Uroczystość Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii

///Uroczystość Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii

Uroczystość Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii

Uroczystości przewodniczył ksiądz biskup George Abu Khazen i udzielił sakramentu bierzmowania 12 młodym osobom. Dary Ducha Świętego zostały wlane do ich serc, umysłów i dusz. Mają oni teraz za zadanie upodobniać się do Chrystusa i stawać się Jego wiernymi uczniami.

Atmosfera podczas Eucharystii była wzniosła, a liturgię uświetnił chór dziecięcy naszej parafii.

Wszyscy ze wzruszeniem towarzyszyliśmy tej pięknej duchowo młodzieży w jakże ważnym dla nich etapie zdążania do pełni wiary.

Po Mszy św. zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia, następnie nowobierzmowani spotkali się z rodzicami, rodzeństwem, ks. biskupem i katechetami na śniadaniu w salce parafialnej, by świętować przyjęcie sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.

Niech naszej młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania Bóg hojnie udzieli swojego błogosławieństwa, aby Duch Święty, którego otrzymali, umocnił ich do mężnego wyznawania wiary i do postępowania według jej zasad.

2021-06-05T21:07:54+03:00 24 maja, 2021|Bierzmowanie|0 komentarzy

Leave a Reply