Nowa inicjatywa naszego Kościoła „Centrum pozaszkolne św. Franciszka”

///Nowa inicjatywa naszego Kościoła „Centrum pozaszkolne św. Franciszka”

Nowa inicjatywa naszego Kościoła „Centrum pozaszkolne św. Franciszka”

Nowa piękna inicjatywa naszego Kościoła „Centrum pozaszkolne św. Franciszka”, jako odpowiedź na naglącą potrzebę uzupełnieniu braków w nauce naszych dzieci i młodzieży. Braki te są spowodowane zamknięciem szkół podczas wielu miesięcy z powodu pandemii. Dzieci codziennie po południu przychodzą do salek parafialnych gdzie uczą się języka arabskiego, angielskiego, francuskiego, matematyki. A lekcje z fizyki i chemii sa przeprowadzane w formie interesujących praktycznych doświadczeń.

We wrześniu uczestnicy tego programu, pewni swoich wiadomości i umiejętności, nie będą mieli problemu z rozpoczęciem nowego roku szkolnego i awansowaniem do kolejnej klasy.

Dzieci i młodzież są przyszłością naszego Kościoła i kraju, dlatego tak ważnym jest by otrzymały solidną edukację.

 

2021-06-06T12:22:03+03:00 29 maja, 2021|Inne formy duszpasterskie|0 komentarzy

Leave a Reply